٢٢:٠٥ ٠٤/١٢/١٣٩٧
همايش ها و جشنواره ها
کنگره ملی سلامت خانواده

همزمان با روز ملي خانواده " کنگره ملي سلامت خانواده" از سوي جهاد دانشگاهي واحد علوم پزشکي ايران و با همکاري وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي در تاريخ 21 و 22 آذر ماه سال جاري برگزار مي شود.

دکتر سيدابوالحسن شاهزاده فاضلي ، رييس جهاد دانشگاهي واحد علوم پزشکي ايران و رييس کنگره سلامت خانواده، با اعلام خبر فوق گفت: اين کنگره با حمايت سازمان هاي بين المللي و مراکز علمي از جمله صندوق جمعيت سازمان ملل متحد، صندوق حمايت از کودکان سازمان ملل متحد، انيستيتو روانپزشکي تهران و موسسه تعذيه، سلامت و توسعه برگزار خواهد شد.

دکتر فاضلي در خصوص اهداف برگزاري اين کنگره گفت: با توجه به مسائل و مشکلات جوانان، کنگره ملي سلامت خانواده در سال جاري موضوعات خود را بر سلامت اين بخش از جامعه متمرکز نموده است.

وي در خصوص محورهاي کنگره گفت: تغذيه جوانان و نوجوانان، اهميت فعاليت هاي فيزيکي و بدني در سلامت جوانان، شيوه ارتباط در خانواده به منظور ارتباط هرچه بيشتر نوجوانان با خانواده، اهميت آموزش هاي لازم در زمينه بلوغ جسمي و رواني و رفتارهاي پر خطر و آگاهي جوانان و نوجوانان از اين مسائل، 5 محور اصلي اين کنگره است که مباحث علمي آن در مدت 2 روز برگزاري توسط صاحبنظران ارائه و مورد بحث و تبادل نظر قرار مي گيرد.

رييس کنگره سلامت خانواده به استقبال محققان از اين کنگره اشاره داشته و اظهار داشت: بيش از 220 مقاله و تحقيق پيرامون محورهاي ياد شده از سراسر کشور به دبيرخانه کنگره ارسال گرديده که پس از داوري، تعدادي از آنها به صورت سخنراني و پوستر در مدت برگزاري ارائه خواهد شد.

دکتر فاضلي در پايان از جامعه پزشکي و پرستاران و ماماها دعوت کرد تا در جهت شرکت و ثبت نام در اين کنگره به نشاني اينترنتي www.familyhealth.ir مراجعه و يا جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 88677478 تماس حاصل نمايند.ح/الف

١٤:٥١ ١٤/٠٩/١٣٨٨
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد