١٧:٢١ ٠٩/٠٤/١٤٠١
همايش ها و جشنواره ها
همايش "بهداشت دوران بارداري" ويژه مادران و زوجين برگزار مي‌شود


به همت جهاددانشگاهي واحد علوم پزشكي ايران و بانك خون بند ناف پژوهشكده رويان اولين همايش" بهداشت دوران بارداري" ويژه مادران باردار و زوجين برگزار مي شود.
به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي،دكتر سيد ابوالحسن شاهزاده فاضلي، رييس جهاددانشگاهي واحد علوم پزشكي ايران، با اعلام اين خبر گفت: يكي از چالش هاي فراروي جوامع در حال توسعه سرمايه گذاري بر روي اهداف دراز مدت است كه از اهم اين اهداف توجه ويژه به نسل‌هاي بعدي مي‌باشد؛ از اين‌رو برنامه ريزي براي داشتن نسلي سالم اقدامي اساسي بوده و بايد به عنوان اولويت نخست مدنظر قرار گيرد.
وي در ادامه گفت: در اين راستا مي بايست سرمايه‌گذاري از هم اكنون در جهت آموزش والدين صورت پذيرد و اين به آن معناست كه نه تنها از لحظه تولد نوزاد بلكه از زمان بارداري و قبل از آن مي بايست مراقبتهاي لازم سلامتي و بهداشتي از مادر و كودك به عمل آيد.
دکتر فاضلی با اشاره به هدف این همایش گفت: به همين منظور جهاددانشگاهي واحد علوم پزشكي ايران با همكاري بانك خون بند ناف پژوهشكده رويان همايش يك روزه بهداشت دوران بارداري را با هدف آشناسازي مادران باردار و زوجين جوان با مراقبتهاي لازم دوران‌ بارداري 6 آذرماه برگزار خواهد نمود.
دكتر فاضلي در ادامه خاطرنشان كرد: بهداشت رواني در دوران بارداري، بارداري سالم، آشنايي با بانك خون بند ناف، لزوم ارزيابي دوره‌اي كودك و شناسنامه سلامت كودك از محورهاي مورد بحث در اين همايش مي باشد.
وي درخاتمه ضمن دعوت از كليه مادران باردار و زوجين جوان جهت شركت در اين همايش گفت: علاقه‌مندان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر و يا شركت در اين همايش به پايگاه اينترنتي جهاددانشگاهي واحد علوم پزشكي ايران به نشانيwww.irmed.org مراجعه و يا با شماره تلفن هاي88517180 و 88519774 و88510702 تماس حاصل نمايند.
خاطر نشان مي شود،همايش مذكور 6 آذرماه از ساعت 30-8 الی 13 در محل مركز همايش هاي پژوهشكده رويان واقع در ميدان بني هاشم- كوچه حافظ شرقي- كوچه مسعود برگزار می گردد.ح/الف

١٤:٥٠ ٢٨/٠٨/١٣٨٦
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد