١٨:٥٨ ٠٩/٠٤/١٤٠١
همايش ها و جشنواره ها
15 و 16 دي ماه؛
چهارمين كنگره آسيايي بهداشت خانواده برگزار مي‌شود

چهارمين كنگره آسيايي بهداشت خانواده، همزمان با روز خانواده و از سوي جهاد دانشگاهي واحد علوم پزشكي ايران در تاريخ 15 و 16 دي ماه سال جاري برگزار مي‌شود.
به گزارش سرويس بهداشت ودرمان خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) واحد علوم پزشکي ايران،دكتر « حسين ملك افضلي » رييس چهارمين کنگره آسيايي بهداشت خانواده با اعلام اين
خبر گفت: كنگره آسيايي بهداشت خانواده امسال براي چهارمين سال متوالي با غناي بيشتر و حمايت بخش خصوصي و همكاري سازمان‌هاي دولتي، غيردولتي و بين‌المللي از جمله وزارت بهداشت، انجمن تغذيه با شير مادر، انجمن تنظيم خانواده، موسسه تغذيه، سلامت و توسعه و صندوق جمعيت سازمان ملل متحد برگزار مي‌شود.
دكتر ملك افضلي با اشاره به شباهت فرهنگي در كشورهاي آسيايي، هدف از برگزاري اين کنگره را ايجاد زمينه و استفاده از تجربيات علمي - پژوهشي كشورهاي آ‌سيايي به منظور ارتقاي سطح آگاهي عمومي و به کارگيري آن در مديريت سلامت خانواده برشمرد.
رييس كنگره ادامه داد: در اين كنگره 75 مقاله علمي به صورت 45 سخنراني در قالب 8 پانل و30 پوستر با موضوعاتي از جمله حاملگي ناخواسته، تغذيه و سلامت خانواده، رفتارهاي پرخطر جنسي، مسائل رواني و اجتماعي ناباروري، مشكلات سلامت در زنان ميانسال، بهداشت روان و خانواده و اعتياد و ايدز در خانواده ارائه مي‌شود.
دكتر ملك افضلي اعلام کرد: همزمان با برپايي کنگره، 3 كارگاه با موضوعات شير مادر، بهداشت بلوغ، مشاوره و تغذيه نيز برگزار خواهد شد.
وي درادامه با اشاره به اختصاص امتياز آموزشي به اين كنگره با دعوت از كليه متخصصان زنان و زايمان، بيماري‌هاي داخلي، كودكان، بيماري‌هاي عفوني و گرمسيري، روانپزشكي، پوست، طب كار، پزشكي اجتماعي، دكتراي بهداشت مادر و كودك، آموزش بهداشت، تغذيه، اپيدميولوژي، داروسازان، پزشكان و دندانپزشكان عمومي و همچنين دكترا و كارشناسان ارشد و كارشناسان پرستاري و مامايي جهت شركت در اين كنگره علمي از آنان خواست تا با مراجعه به پايگاه اينترنتي به نشاني www.paknamaward.com تا هفتم دي ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.
گفتني است، اين كنگره علمي به مدت دو روز در تاريخ 15 و 16 دي ماه سال جاري و همزمان با روز خانواده در محل همايش‌هاي بين‌المللي رازي برگزار مي شود.ح/الف

١٦:٤٥ ٢٧/٠٩/١٣٨٦
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد