١٧:٥٢ ٠٩/٠٤/١٤٠١
همايش ها و جشنواره ها
به همت جهاددانشگاهي؛
دومين جشنواره ملي بهار در سطح دانشگاه‌هاي كشور برگزار مي‌شود

به همت جهاددانشگاهي ، دومين جشنواره ملي بهار با موضوع «نوآوري و شكوفايي» ويژه دانشگاهيان سراسر كشور برگزار مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي، دكتر حميدرضا طيبي رئيس جهاددانشگاهي و رئيس دومين جشنواره ملي بهار، با اعلام اين خبر اظهار داشت: رهبر فرزانه انقلاب اسلامي حضرت آيت ا... العظمي خامنه‌اي (مدظله العالي) هر ساله همزمان با نوروز، پيام حكيمانه خود را در قالب عنوان سال، فراروي ملت و فرهيختگان جامعه اسلامي قرار مي‌دهند تا افراد جامعه هوشيارانه در پيشبرد اهداف انقلاب اسلامي ، همسو و همدل گام بردارند.
در اين راستا جهاددانشگاهي با محوريت بسط نظري، حاكميت گفتماني و تحقيق عملي فرمايشات مقام معظم رهبري، دومين جشنواره ملي بهار را با حمايت شوراي هماهنگي فعاليت‌هاي فرهنگي دانشگاه‌ها برگزار مي‌نمايد.
دكتر طيبي با اشاره به اهداف برگزاري اين جشنواره، افزود: بسترسازي مناسب براي ايده پردازي ، خلاقيت و نواوري دانشگاهيان و تقويت مشاركت جامعه دانشگاهي در حركت‌هاي ملي از جمله اهداف برگزاري اين جشنواره است .
رييس جهاددانشگاهي خاطرنشان كرد: جشنواره امسال كه از حمايت نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها ، وزارت علوم تحقيقات و فناوري و وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشكي برخوردار است در دو بخش دانشجويان و اساتيد و در 7 محور طرح و ايده، مقاله نويسي، مسابقه كتابخواني، شعر ، فيلم كوتاه ، عكاسي، وبلاگ نويسي و مسابقه اينترنتي برگزار مي‌شود.
وي با دعوت از دانشجويان و اساتيد دانشگاه‌ها براي شركت در اين جشنواره از آنان خواست با مراجعه به دفاتر جهاددانشگاهي سراسر كشور دفاتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها و يا پايگاه اينترنتي اين جشنواره به نشاني bahar.irmed.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمايند.
گفتني است ، مهلت ارسال آثار به جشنواره تا پايان دهه فجر انقلاب اسلامي مي‌باشد و علاقه مندان براي كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن 88673130 تماس حاصل نمايند.
لازم به ذكر است ، نخستين جشنواره ملي بهار با موضوع اتحاد ملي و انسجام اسلامي سال گذشته ، با شركت بيش از پنج هزار نفر برگزار شد.ح/الف

١٨:٤٧ ٠١/١٠/١٣٨٧
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد