١٨:١٦ ٠٩/٠٤/١٤٠١
همايش ها و جشنواره ها
دومین سمینار کودک سالم در تهران برگزار می شود

دومین سمینار کودک سالم به همت جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی ایران و با همکاری پژوهشکده رویان جهاد دانشگاهی 17 بهمن ماه سال جاری به مدت دو روز در محل سالن همایش های رویان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي واحد علوم پزشكي ايران،دکتر سید ابوالحسن شاهزاده فاضلی رییس سمینار کودک سالم با اعلام خبر فوق گفت : هدف از برگزاری این سمینار ، آشنایی با عوامل موثر در بهبود و سلامت کودک و تبادل نظر بین مدعوین متخصص فن و آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی متخصصان در این زمینه است .
وی با اشاره به برگزاری سمینار به عنوان یادواره دانشمند فقید دکتر سعید کاظمی آشتیانی در خصوص محورهای مورد بحث در این سمینار گفت : اولویت های مسائل بهداشتی کودکان، نقش مشاوره ژنتیک و آموزش در سلامت کودک، نقش تغذیه و فعالیت بدنی در سلامت کودک، بهداشت روان در کودک، سلامت کودکان حاصل از درمان های کمک باروری و مراقبت از نوزاد از جمله محورهای مورد بحث در این سمینار به شمار می آید.
وی رشد و تکامل اولیه کودک ، ارتقای سلامت و پیشگیری از بیماری های قلبی، عروقی، کلیوی و عفونی و سایر بیماری ها همچنین نقش عوامل فرهنگی و اجتماعی در سلامت کودک را از دیگر محورهای این سمینار دو روزه برشمرد.
رییس سمینار کودک سالم با اشاره به 420 مقاله رسیده به دبیرخانه این سمینار، گفت: 42 مقاله به صورت سخنرانی و 50 مقاله به صورت پوستر در مدت برگزاری سمینار ارائه می شود. رئیس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی ایران در پایان با اشاره به اختصاص 6 امتیاز بازآموزی این سمینار برای متخصصان روانپزشکی اطفال، بیماری های کودکان، دندانپزشکان کودکان، روانپزشکی، پزشکی اجتماعی، ژنتیک انسانی، آموزش بهداشت، تغذیه، اپیدمیولوژی و بهداشت مادر و کودک (دستیاری) و پزشکان عمومی و 4 امتیاز برای کارشناسان و کارشناسان ارشد پرستاری و مامایی از آنان دعوت کرد تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی ایران به نشانی WWW.IRMED.ORG نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88677478 تماس حاصل نمایند.ح/الف

١٤:١٩ ٠٢/١١/١٣٨٧
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد