٠٧:٠٦ ١٠/٠٣/١٤٠٢
همايش ها و جشنواره ها
چهارمين همايش دانشجويي"مهرباران "در استان كرمان

چهارمين همايش سراسري دانشجويي حمايت از محرومان "مهرباران" به همت سازمان دانشجويان جهاددانشگاهي 2 تا 4 ارديبهشت ماه سالجاري در شهرستان جيرفت استان كرمان برگزار مي‌شود.


به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي، اين همايش با حضور گروه‌هاي دانشجويي فعال در عرصه محروميت‌زدايي (خيريه،جهادي،امدادي) و با هدف فرهنگ‌سازي جهت انجام فعاليت‌هاي خيرخواهانه در جوامع دانشگاهي، ترويج فرهنگ فعاليت‌هاي جهادي در جامعه، گام برداشتن درجهت استقرار عدالت اجتماعي با پشتوانه جامعه دانشگاهي، آشنايي با مناطق محروم كشور و نحوه ارتباط و شناسايي آن‌ها و بررسي و تحليل نظر كارشناسان و مجريان امر محروميت‌زدايي در جمع دانشجويان برگزار خواهد شد.
براساس اين گزارش، بازديد از مناطق محروم جنوب استان كرمان، جلسه با مسئولان متولي امر محروميت‌زدايي در استان، جلسات علمي، تقدير از پيشكسوتان در اين عرصه، نشست‌هاي هم انديشي و بررسي فعاليت گروه‌هاي دانشجويي در اين عرصه از ديگر برنامه‌هاي اين همايش مي‌باشد.
خاطرنشان مي‌كند، علاقه مندان براي كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام در همايش مي‌توانند با شماره تلفن 1-66978000 و پست الكترونيكي info@mehrbaran.com  و نمابر 66977999 با دبيرخانه همايش تماس حاصل نمايند.
گفتني است، اين همايش با همكاري كميته امداد امام خميني (ره)، سازمان بهزيستي كشور، دفتر امور مناطق محروم كشور، استانداري كرمان و دانشگاه آزاد واحد جيرفت برگزار مي‌گردد.ح/الف

١٧:٥٩ ٣٠/٠١/١٣٨٨
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد