١٨:٥٧ ٠٩/٠٤/١٤٠١
اخبار ديگر رسانه ها
با تشريح جزييات دوره‌هاي كوتاه مدت تكميلي فوق تخصصي؛
رييس سابق مركزخدمات آموزشي وزارت بهداشت خبرداد:
برترين‌هاي بوردفوق‌تخصصي مشمول استفاده ازبورس خارج ازكشور
رييس سابق مركز خدمات آموزشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي جزييات و شرايط دوره‌هاي كوتاه مدت دوره‌ تكميلي فوق تخصصي را تشريح كرد.
دكتر غلامرضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اشاره به شرايط دوره‌هاي كوتاه مدت دوره‌ تكميلي فوق تخصصي، گفت: دستياران فوق تخصص كه تعهد خود را به صورت عضو هيات علمي سپرده و در امتحان بورد فوق تخصص نمرات برتر كسب كرده‌اند مي‌توانند از بورس اين دوره حداكثر به مدت شش ماه در خارج از كشور استفاده كنند.
دكتر حسن زاده با تاكيد بر اينكه اعطاي بورس به اين افراد بر اساس معرفي دبيرخانه شوراي آموزش پزشكي و پس از تصويب شوراي اجرايي بورس ميسر است، اظهار كرد: متقاضيان اين دوره بايد در زمان اعطاي بورس، خدمت خود را به صورت عضو هيات علمي شروع كرده باشند.
وي افزود: پذيرش اخذ شده توسط دانشگاه و سپردن وثيقه به دانشگاه محل خدمت به منظور انجام تعهدات بورس اعطايي پس از بازگشت الزامي است.
رييس سابق مركز خدمات آموزشي وزارت بهداشت با اشاره به افرادي كه عضو هيات علمي رسمي و پيماني دانشگاه‌ها هستند و براي طي اين دوره از ماموريت آموزشي استفاده مي‌كنند، خاطرنشان كرد: بايد حقوق و مزاياي اين دسته از افراد در مدت استفاده از بورس به حساب متمركز وزارت متبوع واريز شود.
١٤:٠٨ ٠٣/١١/١٣٨٨
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد