١٥:٤٣ ٠٥/٠١/١٤٠٢
اخبار ديگر رسانه ها
با حكم رييس دانشگاه تربيت مدرس؛
قائم مقام رياست و معاون پشتيباني و منابع انساني دانشگاه منصوب شدند
طي حكمي از سوي رييس دانشگاه تربيت مدرس، ‌معاون پيشين معاونت پشتيباني و منابع انساني دانشگاه، به سمت قائم مقام رييس و دبير و مسئول دبيرخانه هيات اجرايي جذب هيات علمي دانشگاه منصوب شد.
به گزارش سرويس صنفي اموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با حكم دكتر فرهاد دانشجو رييس دانشگاه تربيت مدرس،‌ دكتر بيژن رنجبر به سمت قائم مقام رييس دانشگاه و دبير و مسئول دبيرخانه هيات اجرايي جذب هيات علمي دانشگاه و دكتر اسداله كردنائيج عضو هيات علمي دانشگاه به سمت معاون پشتيباني و منابع انساني منصوب شدند.
دانشجو در حكم انتصاب دكتر كردنائيج اظهار اميدواري كرد كه با سعي و اهتمام و بر اساس اهداف، سياستها و برنامه راهبردي دانشگاه و بهره مندي از تجارب مفيد اعضاي هيات علمي، كارمندان و دانشجويان و جلب مشاركت دانشگاهيان و همفكري با ساير مسئولان دانشگاه با محوريت عدالت گستري و مهرورزي در جهت اعتلاي دانشگاه و انجام وظايف محوله گام‌هاي موثري بردارد.
همچنين در ادامه آمده است: مسئوليت تطبيق كليه امور اداري و مالي دانشگاه با قوانين و مقررات جاري و با مصوبات هيات امنا و همچنين نظارت دقيق بر اين امور به عهده جنابعالي و آن معاونت مي‌باشد لذا ضروري است در حفظ بيت المال و اعمال سياستهاي موثر به منظور صرفه جويي در هزينه‌هاي غير ضروري، پرهيز از تجمل گرايي،‌تقويت نظام، قانون مندي و پشتيباني و حمايت از ارتقاي علمي، فرهنگي بخشهاي مختلف دانشگاه بكوشيد.
٠٨:٣٧ ٠٧/١١/١٣٨٨
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد