٢١:٥٧ ١٠/٠٤/١٤٠١
اشتغال
به همت جهاد دانشگاهي صورت گرفت ؛
تخصيص اعتبار پانصد ميليارد ريالي به طرح‌هاي دانش‌بنيان و نوآورانه در فارس

رييس جهاد دانشگاهي استان فارس گفت: با پيگيري‌هاي جهاد دانشگاهي و يادآوري ضرورت تأمين اعتبار اشتغال‌زا براي جامعه دانشگاهي و فارغ‌التحصيلان دانشگاه‌ها، امكان تخصيص اعتبار مالي تا سقف پانصد ميليارد ريال به طرح‌هاي دانش‌بنيان و نوآورانه در استان فارس، فراهم شد.

 به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي واحد فارس، مسعود رستگار با اعلام اين خبر افزود: پس از ابلاغ صورتجلسه كارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري استان فارس در مورد تخصيص اعتبار مالي در راستاي اشتغال به كار مولد و پايدار دانش‌آموختگان، دفتر هماهنگي و امور اقتصادي استانداري فارس نيز معرفي طرح‌هاي دانش‌بنيان و نوآورانه كه مجريان آن توان تأمين سهم آورده و وثيقه مورد نياز بانك دارند را خواستار شد. وي گفت: دانشگاهيان، فارغ‌التحصيلان و دانشجويان دانشگاه‌هاي استان فارس بايد فرصت به دست آمده را غنيمت شمرده و در كوتاه‌ترين زمان با مراجعه به سازمان همياري اشتغال فارغ‌التحصيلان جهاد دانشگاهي فارس از جزييات طرح آگاه شوند. رييس جهاد دانشگاهي فارس خاطرنشان كرد: جهاد دانشگاهي آمادگي دارد در زمينه مشاوره‌هاي شغلي و تخصصي، نگارش طرح‌هاي داراي توجيه فني، مالي و اقتصادي دانش‌بنيان و پرورش ايده‌هاي اشتغال‌زا و نوآورانه همكاري لازم را با دانشگاهيان داشته باشد. رستگار ضمن ابراز نارضايتي از عدم جذب بودجه مشابه تخصيص يافته در سال‌هاي گذشته گفت: خواستار جديت بيشتر دانشگاهيان براي جذب بودجه مصوب سال جاري هستيم. عضو كارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري فارس تصريح كرد: دانشگاهيان بايد با ارايه طرح‌هاي نو و اشتغال‌زا به عنوان محور فعاليت‌هاي علمي- اقتصادي جمع ديگري را نيز در حوزه اشتغال پايدار و مولد به فعاليت دعوت كنند. وي اظهار كرد: تلاش استاندار و ساير مسؤولان استان در راستاي اشتغال پايدار دانشگاهيان، نشانه‌اي بارز از همت ايشان براي حمايت از طرح‌هاي نوآورانه و دانش‌بنيان است.

٠٨:٠٨ ٠٨/٠٩/١٣٩٠
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد