٠٧:٣٨ ١٠/٠٣/١٤٠٢
معرفي کتاب
جهاد اقتصادي

مؤلفان : اسماعيل عاكفي ، فروزنده جعفرزاده پور، علي رنجبركي
ناشر: سازمان انتشارات جهاد دانشگاهي و جهاد دانشگاهي واحد علوم پزشكي تهران
چاپ : اول – 1390
شمارگان : 10000
قيمت : 3000 تومان

يكي از سنت‌هاي حسنه كه در سال‌هاي اخير همزمان با آغاز عيد باستاني نوروز به وقوع مي‌پيوندد، نام گذاري سال متناسب با مسائل و شرايط مهم حاكم بر جامعه و مناسب‌هاي مختلف كشور و جهان اسلام مي‌باشد كه با هدف جهت دهي به برنامه ريزي‌هاي يك ساله توسط مقام معظم رهبري (مدظله العالي) پايه گذاري شده است .
آيت الله خامنه‌اي (مدظله العالي) از سال 1378 با درايت، نقاط ضعف و يا مورد تاكيد را مورد شناسايي قرار داده و با نامگذاري سال پيش رو، براي بهبود امور نوعي تكليف شرعي براي دولتمردان و عموم مردم تعيين مي‌كنند.
امسال نيز با توجه به عنايتي كه معظم له به موضوعات اقتصادي كشور در راستاي تحقق اهداف سند چشم انداز نظام و استراتژي‌هاي كلان كشور و همسويي با برنامه‌ها و قوانين جاري كشور داشته‌اند، سال 1390 را تحت عنوان جهاد اقتصادي كه نشان دهنده عزم راسخ نظام جمهوري اسلامي در توسعه اقتصادي كشور است، نامگذاري نمودند.
جهاد دانشگاهي نيز به عنوان يك نهاد انقلابي سعي نموده با تأليف و تدوين كتاب حاضر گامي كوچك در جهت تحقق آرمان‌هاي مقدس نظام جمهوري اسلامي ايران و رهبر گرامي اين مرز و بوم بردارد.
كتاب حاضر حاصل تلاش جمعي از نويسندگان تحت نظارت كميته علمي پنجمين جشنواره ملي بهار در سه فصل ديني – قرآني، فرهنگي – اجتماعي و اقتصادي است.ح/الف١١:٢٦ ٠٧/٠٩/١٣٩٠
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد