١٧:٣٧ ٠٩/٠٤/١٤٠١
اشتغال
كارآفريني باعث ايجاد سازگاري و هماهنگي متقابل بيشتر در عمليات بازارها می شود

 سرپرست آموزش جهاد دانشگاهي واحد كردستان گفت: كارآفريني باعث ايجاد سازگاري و هماهنگي متقابل بيشتر در عمليات بازارها می شود.

 مهندس سيروان صيدي در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار جهاد دانشگاهی واحد کردستان اظهار داشت: قرارداد همکاری آموزشی معاونت آموزش جهاد دانشگاهی کردستان و کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان های بانه و سقز ویژه مددجویان این ارگان منعقد شد. وي افزود:اين قرارداد در راستاي برگزاری کلاس های آموزشی در مراکز آموزش تخصصی جهاد دانشگاهی شهرستانهاي مذكور است. وی بيان كرد: طی قرارداد منعقده با کمیته امداد امام خمیني (ره(،مددجویان این ارگان دوره آموزشی 162 ساعتی کارآفرینی و ICDL را در این مراکز می گذرانند. سرپرست آموزش جهاد دانشگاهي واحد كردستان، با اشاره به نقش و اهميتكارآفرين و كارآفريني در جامعه، بیان کرد: كارآفرين نيــروي محركــه اصلي در توسعه اقتصادي بوده و نقش نوآوري را دارد. مهندس صیدی خاطر نشان ساخت: كارآفريني باعث ايجاد سازگاري و هماهنگي متقابل بيشتر در عمليات بازارها می شود. سرپرست آموزش جهاد دانشگاهي واحد كردستان در پايان يادآور شد: فراگیرانی که این دوره های آموزشی را با موفقیت به اتمام برسانند از جهاد دانشگاهی کردستان مدرک معتبر دریافت خواهند کرد.

٠٧:٣٦ ٠٤/١٠/١٣٩٠
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد