٢٢:٠٢ ١٠/٠٤/١٤٠١
اشتغال
برگزاری دوره "مهارت‌های كارآفريني و كسب و كار" توسط جهاد دانشگاهي واحد اصفهان

مدير شعبه همياري اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهي واحد اصفهان از عقد قرارداد آموزشی برگزاری دوره "مهارت‌های کار آفرینی و کسب و کار" بين اين واحد با مؤسسه كار و تأمين اجتماعي برای آموزش 600 نفر در شهرستان‌های اصفهان، مباركه، خوانسار خبر داد.

 داریوش اسماعيلي در گفت­وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، اظهار کرد: هزينه اين دوره رايگان بوده و در پايان گواهي معتبر پايان دوره از سوي اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي براي فراگيران صادر خواهد شد.

وی آشنايي با اصول و مباني كارآفريني و خلاقيت، فنون مذاكره و بازاريابي و تبليغات، كارگاه عملي تهيه طرح كسب و كار، چگونگي راه اندازي كسب و كار، آشنايي با قوانين و مقررات كسب و كار و ... را از جمله سرفصل‌های آموزش 52 ساعته اين دوره‌ها برشمرد.

مدير شعبه همياري اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهي واحد اصفهان بیان کرد: شعبه همياري اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهي واحد اصفهان هم اكنون در حال اجراي دوره‌ یاد شده در شهرستان اصفهان است و با هماهنگی‌های به عمل آمده با مسؤولان اجرايي شهرستان‌های مذکور به زودي اين دوره در آن شهرستان‌ها نيز آغاز خواهد شد.

 

٠٧:٣٢ ٠٤/١٠/١٣٩٠
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد