١٥:٤٢ ٠٥/٠١/١٤٠٢
همايش ها و جشنواره ها
هشتمین همایش ملی خلیج فارس

هشتمین همایش ملی خلیج فارس با دو رويكرد علمی و تخصصی و با هدف پاسداشت هویت تاریخی و شناخت ابعاد مختلف خلیج فارس  9 تا 12 اردیبهشت ماه 1391 مصادف با روز ملی خلیج فارس برگزار می شود.

دبيرخانه همايش از تمامي علاقه مندان، انديشمندان، استادان، پژوهشگران و دانشجويان مطالعات حوزه هاي مرتبط با خليج فارس كه در محورهاي همايش به صورت مبسوط آمده است، تقاضا دارد تا مطالعات و دستاوردهای علمی، نو و کاربردی خود را تا زمان معين شده به دبيرخانه همايش ارسال نمايند تا برايند نهايي و نتايج اين پ‍‍ژوهش ها زمینه ساز صلح و توسعه پایدار خلیج فارس و حفظ، پاسداشت و تداوم فرهنگ و تمدن ايراني گردد .

مهلت ارسال اصل مقالات 15 اسفندماه 1390 و اعلام نتایج داوری 30 اسفندماه 1390 می باشد و دریافت مقالات و ثبت نام تنها از طریق وب سایت همایش خلیج فارس امکانپذیر می باشد.

علاقه مندان می توانند براي كسب اطلاعات بيشتر به سایت  www.persiangulf-co.ir و www.istta.ir مراجعه نمایند و یا با شماره هاي 66491222- 66491136 تماس حاصل نمايند.ح/الف

 

١٦:٥٢ ٢١/١٠/١٣٩٠
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد