١٦:١٩ ٠٥/٠١/١٤٠٢
همايش ها و جشنواره ها
فراخوان پانزدهمين دوره پايان نامه سال دانشجويي اعلام شد

فراخوان پانزدهمين دوره پايان نامه سال دانشجويي و يازدهمین دوره پژوهش برتر دانشجويي از سوي دبيرخانه دائمي كتاب و پايان نامه سال دانشجويي اعلام شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان انتشارات جهاددانشگاهي، اين جشنواره هر ساله از سوي سازمان انتشارات جهاددانشگاهي و با همكاري وزارت ورزش و جوانان ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها، سازمان همياري اشتغال فارغ التحصيلان جهاددانشگاهي ، معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري برگزار مي شود.

اين جشنواره در سه بخش، به صورت اصلي، جنبي و ويژه انجام مي شود كه در بخش اصلي پايان نامه هاي فارغ التحصيلان دوره هاي كارشناسي ارشد و دكتراي دانشگاه ها و حوزه هاي علميه كشور در گروه هاي فني و مهندسي، پزشكي و دامپزشكي، معماري و هنر، علوم انساني و اجتماعي، كشاورزي و منابع طبيعي، علوم پايه و علوم ديني(جایزه علامه شیخ بهایی) مورد ارزيابي قرار خواهد گرفت.

در بخش ويژه جشنواره، پايان نامه ها و تحقيقات با موضوعات زير پذيرفته مي شود.

1-كارآفريني و اشتغال

2-جهاد اقتصادي

3-گردشگري شامل محورهاي : بازاريابي و تبليغات گردشگري با تاكيد بر بازارهاي هدف ، مديريت خدمات و تسهيلات گردشگري، ارتقاء كيفيت خدمات گردشگري ، شناسايي و معرفي توانمنديها و فرصت هاي سرمايه گذاري گردشگري

 در بخش جنبي تمامي پژوهش ها و تحقيقات انجام شده در شش گروه اصلي در تمامي مقاطع پذيرفته مي شود.

شرايط شركت در فراخوان شامل دفاع از پايان نامه در سال 88،89 يا 90، ارائه گواهي از دانشگاه محل تحصيل مبني بر تأييد تاريخ دفاع و نمره پايان نامه، تكميل و ارسال فرم درخواست به همراه يك نسخه از پايان نامه يا پژوهش و يك حلقه لوح فشرده در قالب pdf، حداكثر تا تاريخ 20/01/91 به دبيرخانه جشنواره، پذيرش پژوهش ها و پايان نامه هاي طلاب علوم ديني به شرط ارائه مدارك تعيين سطح مي باشد.

علاقه مندان مي توانند جهت دريافت فرم شركت در جشنواره و كسب اطلاعات بيشتر به پايگاه اطلاع رساني سازمان انتشارات به آدرس پستي www.isba.ir  و يا دفاتر جهاددانشگاهي در دانشگاهها مراجعه كنند.

گفتني است نشاني دبيرخانه واقع در تهران، خيابان انقلاب اسلامي، خيابان فخررازي، خيابان شهداي ژاندارمري، پلاك 72 – كدپستي: 1163-13145 مي باشد.

لازم به ذکر است پایان نامه های برتر طی مراسمی در یکی از دانشگاه های کشور و با حضور شخصیت های علمی و فرهنگی معرفی و جوایز ارزشمندی به این آثار اهدا خواهد شد.ح/الف

١٥:٠٦ ١٤/١٢/١٣٩٠
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد