١٨:٣٠ ٠٩/٠٤/١٤٠١
اشتغال
توسط جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری؛
آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان چهارمحال وبختیاری برگزار شد

آزمون استخدامی پیمانی دستگاه های اجرایی استان چهارمحال و بختیاری روزجمعه 26 خرداد 1391 در سه حوزه امتحانی"شهركرد، فارسان و بروجن"توسط جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری،سرپرست دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری چهارمحال وبختیاری  گفت: بیش از پنج هزار و 408 نفر برای شركت مراحل استخدامی این آزمون، ثبت نام كردند كه از این مجموع، سه هزار و 339 نفر مرد و 2069 نفر زن بوند.

سید منوچهر مرتضوی بیان كرد: این آزمون با هدف تامین نیروی انسانی دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری و تقویت كمی نیروی انسانی مناطق تابعه ساعت 9 صبح در سه حوزه امتحانی شهركرد، فارسان و بروجن برگزار شد.

سرپرست دفتر منابع انسانی وتحول اداری استانداری چهارمحال وبختیاری در ادامه، تعداد پست های قرار گرفته در این آزمون را 146پست در 13 دستگاه اجرایی استان و شهرستان های تابعه عنوان كرد و شركت كنندگانی كه مراحل مختلف این آزمون را پشت سر بگذارند، به عنوان پذیرفته شده از مهرماه سال جاری در دستگاه های مربوطه مشغول به كار می شوند.

مهندس تقی پور، رئیس جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری، تعداد عوامل اجرایی این آزمون را 198 نفر ذكر كرد و افزود: آزمون 2765 نفر از شرکت کنندگان در 5 حوزه جداگانه در محل دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد و آزمون 656  نفر در دانشگاه علمی کاربردی فارسان وآزمون 1172 نفر دیگر در دانشگاه پیام نور بروجن همزمان توسط عوامل این واحد برگزار گردید .

همچنین وی افزود : کلیه مراحل آزمون شامل ( راه اندازی سایت ثبت نام،ثبت نام اینترنتی،توزیع کارت آزمون،بررسی مدارک و احراز شرایط، قرنطینه و چاپ و تکثیر سوالات و برگزاری آزمون ) توسط جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری با نظارت استانداری صورت پذیرفت .

شایان ذکر است؛عنابستانی استاندار استان بهمراه معاونین وجمعی ازناظرین و مسئولین ذیربط از حوزه  آزمون خواهران در دانشکده ادبیات و حوزه آزمون برادران در دانشکده دامپزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد بازدید بعمل آورد و از نحوه اجرای آزمون توسط جهاد دانشگاهی تقدیر نمود.ح/الف

١٠:٢٨ ٣١/٠٣/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد