٠٦:٠٣ ٢٩/٠٥/١٤٠١
آموزشي
سرپرست اداره آموزش معاونت جهاددانشگاهی استان گیلان:
دوره آموزش ویژه دهیاران و مسئولین فنی و اعضای تعاونی‌های روستایی استانداری گیلان برگزار می‌شود

سرپرست اداره آموزش معاونت جهاددانشگاهی استان گیلان گفت: ده عنوان دوره آموزش ویژه دهیاران و مسئولین فنی و اعضای تعاونی‌های روستایی استانداری گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان گیلان، قاسم ندیمی اظهار کرد: دوره‌های آموزشی کارکنان استانداری در قالب ده عنوان دوره در بازده زمانی 7 ماهه در 14 شهرستان استان زیرنظر اساتید مجرب و متخصص در دوره‌های ویژه این افراد تشکیل می‌شود. وی از برخورداری بالغ بر یک هزار فراگیر در طول دوره از آموزش‌های تخصصی خبر داد و گفت: لزوم اجرای دوره‌های کارکنان دولت با توجه به بهسازی نیروی انسانی در قالب نظام آموزشی معاون راهبردی ریاست جمهوری و به جهت توسعه آگاهی‌های عمومی در ارائه خدمت و توانمندسازی زمینه‌های ارتقای شغلی و سرمایه انسانی در بخش‌های مهارتی با تدوین این دوره‌ها در دورس طبقه‌بندی شده انجام می‌پذیرد و دروسی همچون قوانین و مقررات ساخت و ساز، آشنایی با مقررات مالی و معاملاتی، طرح‌های هادی روستایی، پسماند روستایی، تخلفات ساختمانی، برنامه‌ریزی‌های روستایی، گردشگری و ... تدریس می‌گردد. ندیمی اظهار امیدواری کرد جهاددانشگاهی با نگرش مثبت به تحولات و پیشرفت‌های علمی، با پیش‌بینی دوره‌های نو و استمرار آموزش بتواند نیازهای مختلف آموزشی کارکنان اعم از شغلی، فرهنگی، توانایی‌های عمومی و مدیریتی را در استان مرتفع کند.

٠٩:٥٧ ١١/٠٦/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد