١٦:٠٢ ٠٥/٠١/١٤٠٢
اشتغال
انتخاب مدرس دوره‌هاي كارآفريني جهاددانشگاهي واحد صنعتي اصفهان به عنوان كارآفرين برتر استان اصفهان
در مراسم افتتاح متمركز 104 طرح تعاوني و تجليل از تعاوني‌ها و كارآفرينان برتر استان اصفهان از مدرس دوره‌هاي كارآفريني جهاددانشگاهي واحد صنعتي اصفهان به عنوان كارآفرين برتر استان  اصفهان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي واحد صنعتي اصفهان ، این مراسم که با حضور وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي، استاندار اصفهان و مديران دستگاه‌هاي اجرايي استان برگزار گردید ، وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي اظهار داشت: تعاون جزء قالب‌ها و چارچوب‌هاي بسيار ممتاز و با ظرفيت براي فعاليت‌هاي اقتصادي كشور است و تعاون مي‌تواند در تمام زمينه‌ها و برنامه‌هاي كشور از قبيل سياسي، اجتماعي و اقتصادي امتياز و كيفيت بالايي را رقم بزند. در اين مراسم از تعاوني‌ها و كارآفرينان برتر استاني تقدير و تشكر به عمل آمد كه مهدي قنادنيا مدرس دوره‌هاي كارآفريني و فعال در زمينه ساخت تجهيزات و لوازم بيمارستاني، كورش مقدسي فراگير دوره‌هاي كارآفريني ، فعال در زمينه ساخت تجهيزات پيشرفته صنعت نفت و گاز و مجري فاز اول طرح ملي كهاب (كاهش و هدايت و انتقال بخارات بنزين) بعنوان كارآفرينان برتر معرفي‌شده و تجلیل بعمل آمد.
٠٨:٠٨ ٢٠/٠٦/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد