١٤:٥٧ ٠٥/٠١/١٤٠٢
اشتغال
انتخاب رئیس جهاددانشگاهی خراسان رضوی به عنوان مسئول کمیته علمی کارگروه تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی

طی حکمی از سوی رئیس کارگروه تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی استان خراسان رضوی، دکتر مجید غیور مبرهن به عنوان رئیس کمیته علمی این کارگروه منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد خراسان رضوی، در همین راستا، اولین جلسه کمیته علمی کارگروه تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی با مسئولیت جهاددانشگاهی خراسان رضوی روز شنبه 19 مردادماه، در محل سالن شورای سازمان مرکزی جهاددانشگاهی خراسان رضوی با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه ها و مراکز علمی و اجرایی تأثیرگذار استان برگزار شد. در ابتدای این جلسه، دکتر حمیدرضا بیدخوری معاون پژوهشی جهاددانشگاهی خراسان رضوی، ضمن تشکر از حضور نمایندگان حاضر در جلسه، گفت: همانگونه که می‌دانید هر سال با عنایت به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری، کارگروهی تحت آن عنوان توسط استانداری اعلام می‌شود و در ذیل آن کمیته‌هایی تعریف می‌شود که موجبات تحقق آن شعار را در سطح استان هرچه بیشتر فراهم نمایند. با تأکید بر شعار «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» در سال 91 نیز از اوائل فروردین ماه سال جاری مقدمات کار در استانداری خراسان رضوی فراهم آمد و کارگروه‌های موردنظر تعریف شدند که در این زمینه مسئولیت کمیته علمی به جهاددانشگاهی خراسان رضوی واگذار شد.

 در ادامه دکتر مجید غیور مبرهن رئیس جهاددانشگاهی خراسان رضوی نیز، گفت: در سال‌های گذشته، در کارگروه‌های شکل گرفته توسط استانداری کمیته علمی وجود نداشت و امسال برای اولین بار این مهم روی داده است؛ از این رو لازم است برای تهیه دستورکارها و همچنین تشکیل زیرگروه‌ها همفکری بیشتری صورت پذیرد. وی با اشاره به تأکید استاندار خراسان رضوی مبنی بر مشارکت دانشگاه‌ها و مراکز علمی، گفت: ما در جهاددانشگاهی به عنوان مسئول این کمیته امیدواریم تا با همراهی دانشگاه‌ها و مراکز علمی بتوانیم از نقطه نظرات همکاران بهره‌مند شویم و راهکارهایی هدفمند را از مجاری علمی پیشنهاد نماییم. گفتنی‌ست: در ادامه‌ی این جلسه، اعضای حاضر ضمن بیان نقطه نظرات خود، به ارائه‌ی راهکارهای کاربردی و اجرایی شدن آن در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی تأکید کردند.

١٣:١٢ ٢٠/٠٦/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد