٠٨:٢٧ ١٤/٠٧/١٤٠١
پژوهشي
بازديد معاون وزير صنعت ، معدن و تجارت از مجتمع تحقيقاتي جهاد دانشگاهي

مهندس شافعي معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و رييس سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران از مجتمع تحقيقاتي جهاد دانشگاهي (هلجرد) بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي ، رييس سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران به همراه معاونين اين سازمان روز يكشنبه 2 مهر ماه از مجتمع تحقياتي جهاد دانشگاهي بازديد كردند و در جريان آخرين دستاوردهاي پژوهشي اين نهاد انقلابي قرار گرفتند.

در نشستي كه در حاشيه اين بازديد برگزار شد، دكتر قاضي مغربي معاون پژوهشي و فناوري جهاد دانشگاهي به ارائه گزارشي از توانمنديها و فعاليت هاي اين نهاد پرداخت.

در ادامه نشست وي به همكاري هاي جهاد دانشگاهي با سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران اشاره كرد و گفت: در حال حاضر در سه زمينه كلان با اين سازمان تفاهم نامه هايي منعقد شده است .

دكتر قاضي مغربي همچنين به اتمام 9 پروژه از تفاهم نامه في مابين اشاره كرد و گفت: هم اكنون 10 پروژه ديگر در حال انجام مي‌باشد.

معاون پژوهش و فناوري جهاد دانشگاهي در ادامه پيشنهادات جديدي را به طرف مذاكره كننده ارايه نمود كه مهم‌ترين آن ايجاد واحد توليد صنعتي قطعات الكترونيك و الكتريكي، ظرح زباله سوز شهري، توليد انسولين نوتركيب، عناصر نادر خاكي و توليد سيستم كنترل تردد و يكپارچه مي‌باشد.

در ادامه نشست طرفين به پيگيري طرح هاو تفاهم نامه هاي در حال اجرا و مشكلات و موانع موجود در اجراي آن ها پرداختند.

مهندس شافعي در سخناني كوتاهي گفت: اين سازمان آمادگي همكاري همه جانبه از طرحهايي را دارد كه توجيه  اقتصادي و توليد ملي آن به اثبات برسد.

وي گفت: جهاد دانشگاهي مي‌تواند به عنوان مشاور در حوزه‌هاي مختلف براي تصويب طرحها به ما كمك كند.

معاون وزير نفت ، معدن و تجارت خاطرنشان كرد: تلاش مي‌كنيم ارتباط بين صنعت و دانشگاه را تسهيل كنيم .

 

١٥:٠٥ ٠٣/٠٧/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد