١٧:٢٦ ٠٩/٠٤/١٤٠١
آموزشي
برگزاری آزمون آنلاین دوره آموزشی« اخلاق اداری» توسط معاونت آموزشی جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی

آزمون آنلاین دوره آموزشی« اخلاق فردی و اجتماعی اداری»  برای کارکنان اداره کل  تبلیغات  اسلامی استان توسط معاونت آموزشی جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد آذربایجان شرقی، مرکز آموزشهای مجازی جهاددانشگاهی استان طی قراردادی با اداره کل تبلیغات اسلامی، این آزمون را برای 61 نفر از کارکنان به صورت مجازی در محل کار،کارکنان آن سازمان در شهرستانهای استان برگزار کرد. اکبر شوقی سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد با اشاره به فعالیتهای گسترده مرکز آموزشهای مجازی گفت: با توجه به گسترش و توسعه سیستمهای نوین آموزشی در جهاددانشگاهی این مرکز خدمات آموزشی از جمله برگزاری دوره های آموزشی الکترونیکی به صورت آنلاین، آفلاین و آزمون آنلاین اجرا می کند. وی افزود: برگزاری آزمون آنلاین از امکانات مرکز آموزشهای مجازی جهاد می باشد که استفاده بهینه از وقت کاری کارکنان در سازمانها، حذف هزینه های مستقیم و غیر مستقیم حضور در دوره های آموزشی یا آزمونها هدف اصلی برگزاری این گونه آزمونها می باشد.

٠٩:١٣ ٢٦/٠٧/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد