١٧:٤٧ ٠٩/٠٤/١٤٠١
آموزشي
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار می کند:
دوره آموزشی مقررات بازنشستگی ویژه کارکنان امور مالی ادارات استان
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی دوره آموزشی قوانین و مقررات بازنشستگی ویژه کارکنان امور مالی سازمانها و ادارات استان را برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، اکبر شوقی سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان با اعلام این خبر گفت: این دوره آموزشی با حضور کارکنان امور مالی 24 سازمان و اداره آذربایجان شرقی به مدت 24 ساعت برگزار می شود. وی با تاکید بر ضرورت آشنایی تمامی کارکنان و کارمندان با این قوانین خاطر نشان ساخت: متاسفانه بسیاری ازکارمندان بدون آگاهی از مقررات موجود در مورد بازنشستگی در نهایت سردر گمی پا به این مرحله می گذارند و همین امر شاید باعث محرومیت آنها از برخی از مزایای بازنشستگی باشد. سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، افزایش آشنایی کارمندان و کارکنان امورمالی با قوانین، مقررات و آئین نامه های بازنشستگی را هدف اصلی برگزاری این دوره های آموزشی دانست و گفت: کارمندان سازمانها و ادارات مختلف با شرکت در این کلاسها می توانند پاسخ بسیاری از سوالاتی را که در این برهه کاری برایشان مطرح خواهد شد بیابند. لازم به ذکر است معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحدآذربایجان شرقی با برگزاری دوره های مختلف آموزش ضمن خدمت به صورت حضوری و غیر حضوری برای کارکنان سازمانها و ادارات مختلف در سطح استان گام های موثری در راستای اهداف آموزشی جهاددانشگاهی برداشته است.
٠٩:٠٩ ٣٠/٠٧/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد