٢٢:٠٩ ١٠/٠٤/١٤٠١
پژوهشي
افتتاح كلينيك زيبايي و بازسازي پستان در پژوهشكده سرطان پستان
كلينيك زيبايي و بازسازي پستان پژوهشكده سرطان پستان جهاد دانشگاهي با آخرين پروتكل درمان و زيبايي بين المللي و با هدف افزايش كيفيت زندگي بيماران افتتاح شد.
مريم انصاري دماوندي مدير داخلي كلينيك بيماري­هاي پستان در گفت و گو با روابط عمومي پژوهشكده ضمن اعلام اين خبر گفت : تشخيص سرطان پستان در افراد معمولاً حالتي از افسردگي را به دنبال دارد. يكي از دلايل اين افسردگي تصوير ذهني بيمار از خود و احساس منفي نسبت به وضعيت جسمي اش است. بازسازي پستان و بهبود تصوير ذهني بيمار، كمك مي كند تا بيمار راحت تر به زندگي خانوادگي و اجتماعي خود بازگردد.
وي با اشاره به اينكه بسياري از بيماران ، برداشتن پستان يا فرم بد پستان خود را از دوستان و اقوام پنهان مي كنند اضافه كرد، اين افراد خود را از داشتن حس زيبايي محروم مي كنند بنابراين كلينيك زيبايي و بازسازي پستان پژوهشكده سرطان پستان به بيماران كمك مي كند تا شرايط ايده آلي را براي تغيير فرم پستان، زيبايي و بازسازي داشته باشند.
خانم انصاري عضو هيات علمي پ‍ژوهشكده سرطان پستان در ادامه با اشاره به بهره گيري اين كلينيك از متخصصين و فوق تخصصين جراحي و زيبايي مجرب اضافه كرد : بيماران مبتلا به سرطان پستان كه درمان هاي جراحي و شيمي درماني و راديوتراپي خود را به اتمام رسانده اند و افرادي كه خواستار تغيير در فرم پستان خود مي باشند مي توانند از خدمات اين كلينيك بهره مند شوند.
لازم به ذكر است اين كلينيك از اول آبان ماه سال جاري (1391) در محل پژوهشكده سرطان واقع در خيابان انقلاب، خيابان ابوريحان،خيابان وحيد نظري غربي پلاك 45 واقع مي باشد و علاقمندان مي توانند جهت هماهنگي و وقت قبلي با شماره 66404050 تماس حاصل نمايند.


١٥:٢٠ ٠١/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد