١٧:٥٤ ٠٩/٠٤/١٤٠١
پژوهشي
کلنیک درمان نازایی در استان گلستان راه­ اندازی می شود

در راستای درخواست مسئولین استانی از جهاددانشگاهی جهت تاسیس مرکز ناباروری در استان   نشستی در دفتر استاندار گلستان با حضور معاون توسعه منابع انسانی استانداری، مدیرکل بودجه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و رئیس جهاددانشگاهی گلستان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد گلستان در ابتدا این جلسه مهندس سلمانپور موارد پیشنهادی در جهت راه­اندازی کلنیک درمانی نازایی را در یازده بند برای حاضرین در جلسه قرائت نمود که از جمله این موارد درخواستی شامل اعطای مجوز تاسیس کلنیک تشخیص درمانی جهاد، تامین نیروی انسانی شامل ( متخصص اورولوژی و زنان و زایمان و...)، اعطای مجوز آزمایشگاه، فراهم نمودن فضای مناسب و تامین منابع مالی می­باشد.
بر اساس این گزارش در ادامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز ضمن تایید بر ضرورت تاسیس کلنیک توسط جهاددانشگاهی تمامی موارد درخواست شده از سوی جهاد را که می­بایست توسط دانشگاه علوم پزشکی تامین گردد، تعهد نمود.
 دکتر عباسی همچنین موافقت نمود در این زمینه بخشی از بیمارستان دزیانی را در اختیار جهاددانشگاهی استان قرار دهد.
در پایان این جلسه استاندار گلستان نیز ضمن تاکید بر تسریع این موضوع در آینده نزدیک، دستور داد مبلغ 5 میلیارد ریال به جهاددانشگاهی گلستان جهت راه­اندازی و آماده­سازی بیمارستان پیشنهادی از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان، تخصیص یابد.
مهندس قناعت همچنین اظهارداشت: در صورت افتتاح این کلنیک در ایام دهه فجر سال جاری مبلغ اعتبار بیشتری به جهاددانشگاهی اختصاص خواهد داد.

١٤:٤٨ ٠٢/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد