١٦:٢٩ ٠٥/٠١/١٤٠٢
اشتغال
به همت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان؛
همایش اشتغال و کارآفرینی در زرین‌شهر برگزار شد

سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان گفت: جهاد دانشگاهی واحد اصفهان بر اساس نیاز مردم اقدام به ارایه خدمات علمی- پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و.....در شهرستان‌های استان می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، هومن سراج امروز (چهارشنبه) در همایش اشتغال و کارآفرینی که در سالن فرمانداری زرین‌شهر به همت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: فعالیت این نهاد در چهار سال گذشته توسعه خدمات علمی آموزشی در شهرستان‌های استان بوده است.

وی افزود: در سال گذشته نخستین مرکز جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در شهرستان مبارکه و امسال نیز همزمان با تولد امام رضا(ع) دومین مرکز در شهرستان لنجان تاسیس شد.

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان ادامه داد: زرین شهر به علت نزدیکی به مراکز صنعتی و دارا بودن جمعیت جوان و تحصیل کرده پتانسیل قوی برای ارایه دیگر  خدمات جهاد دانشگاهی در این شهرستان است.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی واحد اصفهان بر اساس نیاز مردم اقدام به ارایه خدمات علمی- پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و..... در شهرستان‌های استان می‌کند، گفت: مهمترین نیاز مردم در زمان کنونی کارآفرینی و اشتغال می‌باشد و جهاد دانشگاهی واحد اصفهان نیز با بررسی همین نیاز اولین همایش خود را با عنوان راهکارهای اشتغال برگزار کرده است.

سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان خاطر نشان کرد: جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در حال بررسی می‌باشد تا در کمترین زمان ممکن سایر خدمات و تسهیلات معاونت‌های خود را نیز به این مرکز منتقل کند.

٠٨:١٦ ٠٨/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد