١٨:٢٦ ٠٩/٠٤/١٤٠١
فرهنگي
کانون پرسشگران و داده پردازان مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه تبریز آغاز به کار کرد

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد آذربایجان شرقی از آغاز به کار کانون پرسشگران و داده پردازان  مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی خسرو کنعانی گفت: این کانون با هدف ساماندهی و انسجام پرسشگران و داده پردازان ایسپای تبریز و برنامه ریزی برای برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه های افکار سنجی، پرسشگری، داده پردازی و همچنین تربیت پرسشگران حرفه ای جهت انجام طرح های نظرسنجی و اجرای پروژه های تحقیقاتی ایجاد شده است . وی ادامه داد: این کانون با عضویت اولیه بیش از 250 نفر از دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه های مختلف استان آغاز به کار کرده است. وی اضافه کرد: مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه تبریز از سال 1380 فعالیت خود را به صورت رسمی در استان آغاز کرده و در این مدت با همکاری جمع کثیری از دانشجویان و اساتید دانشگاه ها در زمینه های متعدد اقدام به نظرسنجی و انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی متعددی کرده است . وی یادآور شد: ایسپای تبریز همواره در میان شعب کشور به لحاظ کمیت و کیفیت کارها، رتبه های برتر و نمونه را به خود اختصاص داده و طی سال های گذشته بیش از 120 طرح خویش فرمایی و کارفرمایی در سطوح مختلف محلی، استانی و منطقه ای اجرا کرده است . کنعانی اظهار امیدواری کرد؛ با تشکیل این کانون فعالیت های این مرکز به لحاظ کیفیت و کمیت نسبت به گذشته توسعه یابد. وی همچنین از تشکیل بانک اطلاعاتی پرسشگران فعال و حرفه ای در این کانون خبر داد و گفت: با تشکیل این بانک اطلاعاتی، امکان دسترسی به پرسشگران در مواقع لازم برای انجام طرح های نظر سنجی و پژوهشی و همچنین برگزاری کارگاه های مختلف سهل تر می شود .

١١:٢٦ ١٦/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد