١٨:١٠ ٠٩/٠٤/١٤٠١
پژوهشي


کارگاه شادی ویژه بیماران و خانواده های آنان برگزار می شود
واحد آموزش و روابط عمومی پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ماهانه ویژه بیماران و خانواده های آنان نموده که اولین دوره از این کارگاه ها با عنوان کارگاه شادی 15 آبان ماه برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی ، این گارگاه ها با هدف کاهش  مشکلات و رفع نگرانی های بیماران و خانواده های آنان طراحی گردیده که مقرر است با حضور بیماران و همران آنان دایر شده و ضمن ارائه مباحث مختلف جهت رفع نگرانی های آنان به سئوالاتشان پاسخ داده شود.
گفتنی است مباحث پیش بینی شده برای گارگاههای مذکور شامل: شیوه های شاد بودن در شرایط سخت ، پیشگیری از ایجاد لنف ادم و ورزش های بعد از عمل جراحی سرطان پستان ، تغذیه و رژیم غذایی در سرطان پستان و عوارض شیمی درمانی و رادیو تراپی درز بیماران است که نیمه هر ماه توسط اعضاء هیات علمی و کارشناسان این مرکز تدریس می گردد.
لازم به ذکر است ؛ نخستین کارگاه این دوره ها با عنوان کارگاه شادی و شیوه های شاد بودن در شرایط سخت 15 آبان ماه از ساعت 11 لغایت 13 در محل پژوهشکده واقع در خیابان انقلاب _ خیابان ابوریحان - خیابان وحید نظری پلاک 45 برگزار می گردد و عوارض روحی روانی سرطان پستان در بیماران و مشکلات خانوادگی آنان به بحث و بررسی گذاشته می شود.
خاطر نشان می شود شرکت در این کلاس ها برای عموم بیماران سرطانی آزاد بوده و رایگان می باشد.
علاقمندان می توانند جهت ثبت نام در این کلاس ها با شماره تماس 66413710 تماس حاصل نمایند.

١٥:٠٩ ٠٩/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد