٠٧:١١ ٢٩/٠٥/١٤٠١
فرهنگي
نماينده ولي فقيه در استان سمنان:
فعاليت های ارزشمند جهاد دانشگاهي ماهیت فرهنگی دارد

نماينده ولي فقيه در استان سمنان با اشاره به فعاليت هاي مطلوب و اثر گذار جهاد دانشگاهي استان سمنان گفت: كشور ما شديداً به كار فرهنگي جهادی احتياج دارد و فعاليت ها و كارهاي جهاد دانشگاهي که ماهیت فرهنگی دارد، عملي و اجرايي است و به همين خاطر مطلوب و اثر گذار است.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي استان سمنان، آيت الله سيد محمد شاهچراغي، يكم آبان، در ديدار با حسن رهایی، سرپرست جهاد دانشگاهي استان سمنان، جهاد دانشگاهي را يك كلمه مقدس عنوان كرد و افزود: كلمه جهاد و دانش هر دو مقدس هستند و بايد حرمت آنها حفظ شود، تمام فعاليتها و خدماتي كه جهاد دانشگاهي ارائه مي كند نوعی حرمت گذاري به واژه جهاد دانشگاهي است.
وي تأكيد كرد: شما در حوزه دانشگاه با دانشجويان و جوانان در ارتباط هستيد و بيشتر اهتمامتان بايد برای جوانان باشد، به جوانان بها و ارزش بدهيد، اگر اين كار را نكنيد، استكبار، بهائيت و منافقین اين كار مي كنند.
نماينده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری به دستور اسلام مبني بر استفاده از وقت و فرصت و غنیمت شمردن فرصت ها تأكيد كرد و گفت: فرصت ها و ظرفيت هاي زيادي در كشور ما وجود دارد اما متأسفانه از همه آنها استفاده نمي كنيم.
آيت الله شاهچراغي ادامه داد: سعي كنيم اصل و خروجی كارها و خدمات و فعاليتهاي ما رنگ خدايي داشته باشد ،كارها زماني ارزشمند خواهند شد، كه رنگ ديني و خدايي داشته باشند و منعكس كننده اخلاق ،دين و اسلام باشد، اگر كاري رنگ خدايي نداشته باشد ارزشمند نخواهد بود و زحمت بيهوده كشيده شده است.
وی همچنین خطاب به مديران دستگاه هاي دولتي و اجرايي در استان، گفت: سعي كنيد مردم را راضي نگه داريد، رضايت خدا در رضايت مردم است.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان تأکید کرد: يكي از چيز هایي كه مردم را ناراضي مي كند، تبعيض است، اگر عادلانه رفتار كنيم تبعيض اتفاق نمي افتد، در اين زمينه بايد تعصبات جاهلي را كنار بگذاريم و نگاه استانی داشته باشیم.
سرپرست جهاد دانشگاهی استان سمنان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی یک نهاد انقلابی است، گفت: افتخار جهاد دانشگاهی سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در تمام زمینه ها است.
حسن رهایی افزود: مهمترین محور فعالیت های ما نیز پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری برای جهاد دانشگاهی در  استان سمنان است و در این راستا تمامی اهتمام خود را به کار می بندیم و با نگاه استانی از تمام ظرفیت های استان استفاده خواهیم کرد.

١٥:١٧ ٠٩/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد