١٧:٤٨ ٠٩/٠٤/١٤٠١
فرهنگي
توسط مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران شعبه آذربایجان شرقی ؛
طرح آمارگیری از اتوبوس های خطوط بخش خصوصی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه اجرا می شود

طرح آمارگیری از اتوبوس های خطوط بخش خصوصی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه به همت مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران شعبه آذربایجان شرقی وابسته به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان  اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد آذربایجان شرقی ابراهیم ایران نژاد مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) با اعلام این خبر افزود: این طرح در سال 1390 در خطوط بخش دولتی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه انجام شد و با توجه به تجربه موفق سال گذشته و نیز برآورد دقیق و علمی حجم مسافرین، امسال نیز شرکت واحد اتوبوسرانی آمارگیری از خطوط بخش خصوصی را به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) واگذار نمود. وی افزود: نتایج این آمارگیری در راستای انجام برنامه ریزیهای لازم جهت افزایش خدمات رسانی ناوگان و توسعه کیفی و کمی سیستم اتوبوسرانی در کلانشهر تبریز، همچنین پیش بینی های لازم جهت تامین اتوبوسهای مورد نیاز در اختیار شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه قرار خواهد گرفت. ایران نژاد خاطر نشان ساخت: این طرح با هدف برآورد سهم اتوبوسرانی بخش خصوصی در سیستم حمل و نقل و جابجائی شهروندان، برآورد حجم مسافرین خطوط به تفکیک ایستگاه، برآورد تعداد اتوبوس و سرویس، در هفته جاری آغاز شده و در حال اجراست. گفتنی است: این طرح از روز یکشنبه 14 آبان آغاز شده و تا دوم آذر ماه 1391 به مدت سه هفته ادامه خواهد داشت.

٠٨:٠٤ ١٦/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد