١٧:٠٨ ٠٩/٠٤/١٤٠١
فرهنگي
برگزاری دومین اردوی زیارتی از جمکران تا عرفات در جهاددانشگاهی

دومین اردوی زیارتی از جمکران تا عرفات ویژه دانشجویان مراکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی در استان تهران و البرز و دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی، همزمان با روز عرفه در تاریخ 4 آبان ماه سال 1391، دومین اردوی زیارتی از جمکران تا عرفات با حضور بیش از 300 نفر دانشجویان مراکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی در استان های تهران و البرز ( تهران1، تهران2،تهران3،تهران4و کرج) و همچنین دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ برگزارشد .

این دانشجویان پس از حضور در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی تهران 1 و پس از همراهی مسئولان و مدیران موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی در ساعت 8 صبح به سمت شهر مقدس قم عازم شدند . و پس از زیارت حرم حضرت معصومه (س) و با حضور در مسجد مقدس جمکران همراه با زائرین این مسجد مقدس در مراسم دعای عرفه شرکت نمودند .

از جمله فعالیت های فرهنگی این اردوی زیارتی می توان به پخش دعای عهد در ابتدای سفر در داخل اتوبوس ها، پخش فیلم سینمائی با عنوان تحلیل فیلم ضد شیعی قربانی (ساخت امریکا)، پخش تصویری سخنرانی های مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی، پخش فیلم های دفاع مقدس و نواها و آواهای قرآنی و مذهبی و فرهنگی اشاره نمود .

دانشجویان پس از پایان مراسم دعای عرفه و بعد از اقامه نماز مغرب و عشا، در حالیکه بسته های پذیرایی شام را دریافت کرده بودند، به سمت تهران و منازل خود بازگشتند . شایان ذکر است این اردو به میزبانی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی و با تلاش و کوشش همکاران جهاددانشگاهی واحد استان قم و با مشارکت و همراهی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی و دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد .

٠٩:٥٩ ١٦/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد