٠٧:٢٠ ١٠/٠٣/١٤٠٢
فرهنگي
تقدیر از کتاب انتشارات جهاددانشگاهی مشهد به عنوان کتاب سال استان خراسان رضوی

 در مراسم افتتاحیه چهاردهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران که شب گذشته 17 آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد، از انتشارات جهاددانشگاهی مشهد برای نشر کتاب «فيزيولوژي و بيولوژي مولكولي تحمل تنش در گياهان» تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد خراسان رضوی، کتاب «فيزيولوژي و بيولوژي مولكولي تحمل تنش در گياهان» تاليف كي. وي. ماداوارا، اي. اس راگاوندرا، كي. جاناردان رادي و ترجمه دكتر رضا فتوحي قزويني، ‌دكتر مختار حيدري و ابوذر هاشم‌پور است که به عنوان کتاب سال استان خراسان رضوی در بخش ترجمه برگزیده شده است. کتاب فوق مطالعات و مشاهداتی از خسارت‌های ناباورانه تنش‌های محیطی در ایران به اکوسیستم، کشاورزی و اقتصاد کشاورزان را شامل می‌شود که می‌تواند مأخذ بسیار مناسب و مطلوبی برای دانش‌آموختگان و پژوهشگران، اساتید و دانشمندان در علوم کشاورزی، علوم گیاهی، بیولوژی مولکولی، بیوشیمی، بیوتکنولوژی و دیگر حوزه‌های مربوطه باشد. گفتنی است: نمایشگاه کتاب استان خراسان رضوی از 16 تا 22 آبان در سالن های فردوسی، عطار، بهار و انوری در محل نمایشگاه بین المللی مشهد همه روزه از ساعت 30/14 تا 21 دایر است.

٠٩:١١ ٢٠/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد