١٤:٥٥ ٠٥/٠١/١٤٠٢
آموزشي
گروه سایبر جهاد دانشگاهی تربیت مدرس برگزار کرد:
کارگاه آموزشی " تحلیل بدافزارهای نسل جدید "
ششمین کارگاه آموزشی توانمندسازی سایبری با عنوان " تحلیل بدافزارهای نسل جدید " توسط گروه سایبر جهاد دانشگاهی تربیت مدرس و با حضور اساتید ، دانشجویان ، مدیران و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و افتای سازمانها برگزار شد .

     به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی تربیت مدرس، انتشار بدافزارها عمدتا با هدف جاسوسی صنعتی و آسیب‌رسانی به زیرساخت‌های حیاتی کشورهای خاص طراحی شده‌ است که از آن جمله می توان به ویروس های استاکس‌نت، دوکو و فلیم که با همین هدف در فضای سایبر کشور منتشر شده اند به همین منظور ضرورت افزایش توانمندی در مقابله با این تهدیدات بیشتر احساس می شود.
جهاد دانشگاهی تربیت مدرس با راه اندازی گروه سایبر توانسته است تا کنون با تدوین دوره های آموزشی 5 کارگاه تخصصی در حوزه سایبر برای سازمان ها و مراکز مختلف برگزار نماید که ششمین کارگاه آن با عنوان تحلیل بدافزارهای نسل جدید 20 مهرماه با مجوز رسمی از سازمان پدافند غیرعامل کشور و پشتوانه علمی و بهره گیری از اساتید مجرب و با حضور اساتید ، دانشجویان ، مدیران و کارشناسان حوزه فاوا و افتای سازمان ها برگزار شد .
لازم به ذکر است که تدوین دوره های تخصصی با مخاطب خاص از جمله برنامه های در حال اجرای گروه سایبر جهاد دانشگاهی تربیت مدرس می باشد.
١٣:١١ ٢٠/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد