١٤:٢٢ ٠٧/٠٤/١٤٠١
فرهنگي
جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌کند:
جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان گفت: جشنواره دانشجویی تولید فیلم کوتاه معاونت فرهنگي جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌گردد.
احمد مکاری در گفت‌وگو با روابط عمومی واحد اصفهان اظهار کرد: این جشنواره ویژه تمامی دانشجویان مراکز آموزش عالی شامل؛ دولتی، غیر انتفاعی و آزاد استان اصفهان خواهد بود که متقاضیان شرکت در جشنواره می‌توانند فیلم‌های کوتاه خود را با موضوع "نقش آموزه‌های دینی در تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی" به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان ارایه دهند. وی در رابطه با قوانین شرکت در جشنواره دانشجویی تولید فیلم کوتاه، افزود: متقاضیان شرکت در جشنواره می‌توانند آثار خود را در قالب فیلم کوتاه، مستند و انیمیشن در محدودیت زمانی پنج تا ده دقیقه تولید و به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان ارسال کنند. معاون جهاد دانشگاهي واحد اصفهان بیان کرد: مهلت ارسال آثار متقاضیان تا پایان آذرماه است و زمان برگزاری جشنواره دانشجویی تولید فیلم کوتاه دی ماه سال جاری خواهد بود. وی افزود: در اين جشنواره به نفرات اول تا سوم جوايزي ويژه و لوح تقدير اهدا خواهد شد.
١٤:٥١ ٢٠/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد