١٧:٤٦ ٠٩/٠٤/١٤٠١
فرهنگي
نمايش «من، پيكان، روسری قرمز» از موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان برگزيده شد
برگزيدگان سومين يادواره دانشگاهی تئاتر دفاع مقدس معرفی شدند و نمايش من، پيكان، روسری قرمز از جهاد دانشگاهی خوزستان اثر مصطفی كوليوندی خوزستان به‌عنوان نمايش برگزيده، انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي خوزستان به نقل از ايسناي خوزستان، نمايش من، پيكان، روسری قرمز اثر مصطفی كوليوندی از موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان به عنوان نمايش برگزيده انتخاب شد. در بخش نمايشنامه‌نويسی سلمان باهنر برای نمايشنامه پدرها و پسرها به عنوان نفر دوم و علی افضل برای نمايشنامه صحرای دور به عنوان نفر اول معرفی شدند. در بخش عكس، مهدی اسماعيل‌زاده، مقام و اول و زهرا مرادی،‌ مسعود انعامی به صورت مشترك مقام دوم را از آن خود كردند. در بخش پژوهش مجيد كيانی با نگارش مقاله «تجليل جايگاه قرآن در ارتباط با دفاع مقدس» از دانشگاه تربيت مدرس تهران اول شد. در بخش نمايش‌های خيابانی، فاطمه مهدی‌آبادی برای نمايش انتظار با بوی يوسف از دانشگاه علمی كاربردی كرمانشاه و مريم ناصر پوركيانی برای نمايش نقطه سرخط چرا؟... از دانشگاه شهيد چمران اهواز مشتركا به مقام دوم رشته بازيگری زن دست يافتند. همچنين محمدجواد سرامی برای نمايش زير پلك انتظار از دانشگاه اصفهان به عنوان بازيگر مرد برتر تقدير شد و احسان فلاحيان نيز برای نمايش در ماندن و نرفتن از دانشگاه علمی كاربردی تهران به عنوان دوم رسيد. در بخش بازيگری نقش اول و كارگردانی، مصطفی كوليوندی برای نمايش من، پيكان، روسری قرمز از جهاددانشگاهی خوزستان برتر شناخته شد. در بخش طرح و ايده ستار مهرشاد برای نمايش سوءتفاهم از دانشگاه نبی‌اكرم تبريز دوم شد و ناصر مياحی از دانشگاه شهيد چمران اهوزا برای نمايش نقطه سر خط چرا؟... به رتبه نخست دست يافت.
٠٧:١٤ ٢٢/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد