١٥:٣٨ ٠٥/٠١/١٤٠٢
فرهنگي
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی:
آموزش‌های ارائه شده در اردوگاه شهدای علم و فناوری نیاز همه جوانان است
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گفت: آموزش‌های ارائه شده در اردوگاه شهدای علم وفناوری نیاز همه جوانان و دانشجویان کشور است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در قزوین، علیرضا زجاجی در مراسم اختتامیه اردوگاه شهدای علم و فناوری جهاد دانشگاهی قزوین، اظهارکرد: باید این آموزش‌ها با حضور دوباره شرکت کنندگان در سطح و مقطعی بالاتر تداوم داشته باشد تا بتوان خروجی بهتر و موثرتری از این کار داشت.

وی ادامه داد: برپایی این نمایشگاه ‌ها به دور از قیل و قال‌های جامعه امروز، فرصت خوبی است تا بتوان آموزش‌های فرهنگی، بصیرتی و تربیتی مورد نیاز جوانان در جامعه اسلامی را به آنها ارائه کرد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور خاطرنشان کرد: باید ضمن اینکه به دنبال تولید محصولات فرهنگی باشیم پیگیر برنامه‌های عقیدتی از این دست باشیم تا از این طریق جوان کمی از محل زندگی خود دور شده و در حلقه‌های معرفتی و بصیرتی قرار گیرد.

وی افزود: استان‌های دیگر نیز با همت، تعامل و پشتیبانی سایر دستگاه‌ها و همچنین الگوبرداری از برنامه‌ریزی که در قزوین صورت گرفته می‌توانند حرکات بزرگ و موثر فرهنگی را انجام دهند.

زجاجی ادامه داد: اگر نسل امروز از خطرات، مشکلات، مفاسد و از نقشه‌های شوم دشمنان آگاه شوند و بصیرت لازم در آنها ایجاد شود حرکت دشمنان بی نتیجه خواهد ماند.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی در پایان گفت: ما باید مکر مکاران بر علیه ملت ایران را روشن و انسان‌ها را آگاه کنیم و علاوه بر اینکه مردم را از حرکت در مسیر ناصواب منع می‌کنیم مسیر مستقیم را نیز به آنها نشان دهیم.
١٣:١٥ ٢٢/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟



تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد