١٤:٠٨ ٠٧/٠٤/١٤٠١
فرهنگي
زجاجی خبر داد:
تبيين محورهای بيانات مقام معظم رهبری درباره سبك زندگی در جهاد دانشگاهی
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با اعلام محوربندی سخنان مقام معظم رهبری درباره سبك زندگی در معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی اعلام كرد: اين سخنان به صورت دستورالعمل و مسير حركت جهاد دانشگاهی اجرايی می‌شود.

عليرضا زجاجی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) در خصوص اقدامات معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی در حوزه ترويج سبك زندگی اسلامی ـ ايرانی به مطالبی اشاره كرد و داشتن روحيه جهادی را نوعی از سبك زندگی دانست.

وی با تأكيد بر اينكه رهبر معظم انقلاب اسلامی مانند يك ديده‌بان بينا و دورنگر مسائل، مشكلات و چالش‌ها را رصد و به مردم و مسئولان اعلام می‌كنند، اظهار كرد: هر كسی در هر مسئوليتی موظف است وظايف خود را در همه سطوح اين فرمايشات به درستی انجام دهد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی در ادامه سخنان خود افزود: جهاد دانشگاهی اين افتخار را دارد كه به دستور و فرمايش مقام معظم رهبری در خصوص سبك زندگی اسلامی ـ ايرانی عمل كرده و حتی به پيشواز رفته و در همه ابعاد مسائل مورد توجه ايشان را مد نظر قرار داده است.

وی با اظهار اميدواری از اينكه همه در مجموعه جهاد دانشگاهی روحيه جهادی داشته و متوجه اهميت مسئله مطرح شده باشند، گفت: فرمايشات مقام معظم رهبری در خراسان شمالی در معاونت فرهنگی محور‌بندی شده و بخش‌هايی كه بايد به صورت دستورالعمل و فلش حركت جهاد قرار گيرد، برجسته شده است و با ابلاغ به همكاران در بخش‌های فرهنگی اميدواريم در برنامه‌ها اجرايی شود.
٠٩:١٩ ٢٢/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد