١٥:١٣ ٠٥/٠١/١٤٠٢
فرهنگي
نماینده ولی فقیه در استان چهار محال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد:
تنها راه رهایی از گرفتاریها توسل به قرآن کریم امکان پذیر است

حضرت حجه الاسلام و المسلمين نکونام ، نماینده محترم ولی فقیه در استان چهار محال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در" مراسم افتتاحيه بیست و هشتمین شعبه خبرگزاری قرآنی دانشجویان ایران ایکنا " در جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری گفت: رسیدن به کمال انسانیت و تنها راه رهایی از گرفتاریها و شدائد ، فقط از طریق توسل به قرآن کریم امکان پذیر می باشد .

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد چهار محال و بختیاری، وی افزود : در محضر قرآن به هر میزان و هر قدر حضور داشته باشیم و کار بکنیم ، هیچ کاری نکرده ایم و ظرفیت وجودی انسان اگر باید به کمال انسانی خود برسد ، جز از طریق توسل به این کتاب آسمانی " قرآن " امکان پذیر نخواهد بود . در پایان ایشان : ضمن تقدیر و تشکر ، اعلام آمادگی خود را در جهت توسعه همه جانبه این مجموعه قرآنی ابراز نمود و کمک به رشد و ارتقاء این چنین مجموعه های فکری ، فرهنگی و قرآنی را وظیفه همه مسئولین برشمرد . گفتنی ایست : این مراسم با حضور حجه اسلام محمدعلی نكونام، نماينده ولی فقيه در استان، سيدمهدی تقوی، مديرعامل خبرگزاری ايكنا، رحمت‌الله اروجی، مديركل تبليغات اسلامی استان، سيدمحمد طباطبايی، مديركل اوقاف و امور خيريه استان و همچنين حبيب‌الله تركاشوند، معاون خبرگزاری ايكنا، گنجی، مديركل فرهنگ و ارشاد استان و عبدالله تقی‌پور، رئيس جهاد دانشگاهی واحد استان و جمعی از مسئولان و رؤسای ادارات و سازمان‌ها برگزار شد.

٠٦:٣٨ ٢٣/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد