١٤:٢٥ ٠٥/٠١/١٤٠٢
فرهنگي
رییس جهاد دانشگاهی تاکید کرد:
اهتمام هرچه بیشتر واحدها این نهاد بر توسعه شعار سال

رییس جهاد دانشگاهی بر اهتمام هر چه بیشتر واحد های این نهاد در جهت توسعه شعار های سال تاکید کرد و گفت: این شعار می توانند در تولید، اقتصاد و الگوی مصرف اثر گذار باشد.

 دکتر محمد حسین یادگاری رییس جهاد دانشگاهی در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب تولید ملی و حمایت از سرمایه و کار ایرانی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران جاری کردن شعار سال و پیدا کردن هدف آن را کار ارزنده ای دانست و اظهار داشت: نقطه نظر های مختلف در رابطه با دیدگاه های دینی و مذهبی و مسائل اقتصادی و فرهنگی که باید در جامعه انجام شود حتما باید مورد تحلیل قرار گیرد و قشر جوانی که در دانشگاه هستند نیز باید از این نقطه نظر ها و اهداف شعار سال مطلع شوند. وی با اشاره به اینکه پرداختن به شعار های سال در جهاد دانشگاهی در 6 دوره به نحوه مطلوب انجام شده است، گفت: باید با روش های مختلف ارتباطات را با قشر جوان و به خصوص دانشجو افزایش داد برای اینکه افکار آنها نسبت به اندیشه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به نحوی که در حیطه شعار سال اثر گذار باشد روشن شود. رییس جهاد دانشگاهی با بیان اینکه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در غالب برنامه هایی نظیر چاپ کتاب در خصوص شعار سال تا حد زیادی به مخاطبان بستگی دارد، گفت: باید تبلیغات فراوانی هم صورت گیرد و با استفاده از روش های جدید و به روز افراد از این گونه برنامه ها مطلع شوند. دکتر یادگاری یکی از روش های جذب افراد را ایجاد جلسات نقد و بررسی و حضور نویسندگان کتاب برای پاسخ به سوالات مخاطبان ذکر کرد و گفت: اهتمام خیلی زیادی در جهاد دانشگاهی برای ترویج فرهنگ کتاب خوانی و گسترش شعار های سال وجود دارد ضمن اینکه شعار های سال می توانند در تولید، اقتصاد و الگوی مصرف اثر گذار باشد. وی با تاکید بر اهتمام بیشتر در تمام واحدهای جهاد بر توسعه شعار های سال اظهار داشت: باید زمینه های تبلیغ و مکان ها و زمان ها شرایط آن از نظر اثرگذاری سنجیده و نقطه اثر گذاری ان از لحاظ روانشناسی بررسی شود تا به نتیجه مطلوب برسد.

٠٨:٣١ ٢٣/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد