١٥:٠٩ ٠٥/٠١/١٤٠٢
کل خبرها
مسابقه اذان ويژه دانشجويان دانشگاه ايلام برگزار شد

مسابقه اذان ويژه دانشجويان با همكاری معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد ايلام و كانون نماز و مناسبت‌های دانشگاه در مسجد دانشگاه ايلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی ايلام، صبح روز يكشنبه، 21 آبان‌ماه مسابقه اذان ويژه دانشجويان دانشگاه ايلام با همكاری جهاد دانشگاهی واحد ايلام و كانون نماز و مناسبت‌های دانشگاه ايلام در مسجد دانشگاه ايلام برگزار شد.

علی حامدی، مسئول كانون نماز و مناسبت‌های دانشگاه ايلام در ابتدای اين دوره از مسابقات گفت: اين مسابقه در راستای ترويج و گسترش فرهنگ نماز و اذان‌گويی و همچنين شناسايی نفرات ممتاز دانشگاه در اين رشته برگزار شده است.

وی افزود: در ماه گذشته، توسط جهاد دانشگاهی واحد استان ايلام برای شركت‌كنندگان اين مسابقه، چندين جلسه آموزشی در كارگاه تخصصی ارائه شد و اکنون افرادی كه در كارگاه آموزش ديده‌اند با هم به رقابت پرداختند.

در ادامه اين مراسم، علی آرمون‌پور، عضو جهاد دانشگاهی واحد استان ايلام و داور منتخب اين مسابقه، در قالب يك كارگاه آموزشی مختصر، اذان را در بخش‌های تجويد و فصاحت، صوت و همچنين لحن برای شركت‌كنندگان تشريح كرد.

در ادامه دانشجويان به رقابت پرداختند و در پايان، آقايان محمدجواد عسگری، مظاهر زينی‌وند و يوسف نيازی به عنوان نفرات برتر شناخته شدند.

 

٠٧:٤٨ ٢٣/٠٨/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد