٠٦:٣٠ ١٠/٠٣/١٤٠٢
عمومي(تعداد: ٤٧٢)
نشست رؤساي جهاد دانشگاهي سراسر كشور برگزار شد
دكتر يادگاري :
توجه به آرمانها لازمه رسيدن به تمدن نوين اسلامي است

نشست رؤساي واحدها، پژوهشگاه ها ، پژوهشكده ها، مراكز و سازمانهاي جهاد دانشگاهي سراسر كشور 6 و 7 آبان ماه جاري در مجتمع تحقيقاتي شهداي جهاد دانشگاهي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي، در مراسم افتتاحيه اين نشست دكتر محمدحسين يادگاري رييس جهاد دانشگاهي در سخناني با اشاره به بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامي در سفر به خراسان شمالي گفت: پيشرفت علمي، سياسي، اقتصادي و ... به تنهايي كافي نيست، چرا كه اگر پيشرفت با فرهنگ غربي همراه باشد، به نقطه مطلوب خود نخواهيم رسيد...
١٩:٠٢ ٠٨/٠٨/١٣٩١

نخستين همايش سراسري مديران حراست جهاد دانشگاهي برگزار شد /

دكتر يادگاري: حراست و صيانت از مجموعه و نخبگان علمي جهاد دانشگاهي با وجود دشمني هاي سلطه‌گران ضروريست

نخستين همايش سراسري مديران حراست جهاد دانشگاهي 19 و 20 مهر ماه به همت اداره كل حراست جهاد دانشگاهي وميزباني جهاد دانشگاهي واحد خراسان رضوي در مشهد مقدس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي. رييس جهاد دانشگاهي در مراسم ويژه اين همايش طي سخناني با اشاره به پيشينه و رسالتهاي جهاد دانشگاهي گفت:‌بايد تلاش كنيم جايگاه والا و ارزشمند اين نهاد انقلابي را در نظام جمهوري اسلامي ايران به خوبي حفظ كنيم.
٢٢:٢٩ ٢٣/٠٧/١٣٩١

با معرفي برگزيدگان؛

پانزدهمين دوره جشنواره پايان نامه سال دانشجويي پايان يافت


مراسم اختتاميه پانزدهمين دوره جشنواره پايان نامه سال دانشجويي با حضور اساتيد ، دانشجويان و برخي از مسؤولان وزارتين علوم و بهداشت جهاد دانشگاهي و نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها صبح روز شانزدهم مهر ماه، در محل پژوهشكده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي جهاد دانشگاهي، دكتر محمدحسين يادگاري در اين مراسم طي سخناني با اشاره به بحث ارتباط بين صنعت و دانشگاه گفت: يكي از علل تاسيس جهاد دانشگاهي پيگيري موضوع برقراري و تسهيل ارتباط بين صنعت و دانشگاه بوده است.

وي ادامه داد: جهاد دانشگاهي همچنان مي‌تواند پيش قراول كارهاي علمي باشد و در اين راستا نيز تلاش‌هاي فراواني كرده است.
١٢:٤٨ ١٧/٠٧/١٣٩١

رئیس جهاددانشگاهی در ديدار با رييس جامعه المصطفي:
حوزه های دینی و دانشگاهی بسترهای مناسبی در اشاعه فرهنگ اسلامی ایجاد می کنند

رئیس جهاددانشگاهی گفت: حوزه های دینی و دانشگاهی در کنار هم بسترهای مناسبی در اشاعه فرهنگ اسلامی ایجاد می کنند.
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قم، رئیس جهاد دانشگاهی در دیدار با آیت الله اعرافی رئیس جامعه المصطفی العالميه، با تبریک دهه کرامت گفت: معاونت های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی در جهاد دانشگاهی فضای منسجمی را درجهت تعامل با مراکز علمی و دینی وحوزوی و به ویژه جامعه المصطفی به عنوان مرکزآموزشی به طلاب خارجی ایجاد می نمایند که نقش بسزائی در توسعه و اشاعه فرهنگ اسلامی و دینی به جهان خواهد داشت.
١٣:٣٦ ٠٢/٠٧/١٣٩١

به ميزباني جهاد دانشگاهي تبريز ؛
شصت و هشتمین گردهمایی معاونان فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی سراسر کشوربرگزار شد

شصت و هشتمین گردهمایی معاونان فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی سراسر کشور و روسای مراکز، سازمانها و مدیران عامل موسسات تابع معاونت فرهنگی با شعار قرآن، جهاد، بیداری و عزت یادواره معلم اخلاق، شهید محراب آیت ا... مدنی با حضور بیش از 40 نفر از روسا و معاونان این نهاد به میزبانی جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی طي روزهاي 25الي 27 شهريورماه در تبریز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ، معاونان فرهنگی جهت تبادل تجربیات و انجام تعاملات و رفع مسائل و مشکلات موجود، انجام هماهنگیهای لازم و تشریح جزئیات برنامه های فرهنگی به منظور حضور فعال تر در محیط های دانشگاهی در شروع سال تحصیلی جدید، برقراری کارگاه آموزش راه اندازی مناظره های دانشجویی و دیدار با همکاران جهاددانشگاهی میزبان و اطلاع از فعالیتهای آنان به مدت سه روزدر این گردهمایی به همفکری و تبادل نظر پرداختند.
١٠:٥٩ ٢٨/٠٦/١٣٩١

برگزيدگان سيزدهمين جشنواره بين المللي رويان مورد تقدير قرار گرفتند//
رييس جهاد دانشگاهي:
جهاد دانشگاهي منادي نگاه وحياني به علم است

مراسم اختتاميه سيزدهمين جشنوراه بين المللي رويان 16 شهريور ماه با تقدير از نفرات برگزيده برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فناوري ايسنا، رييس جهاد دانشگاهي در اين مراسم،‌ اعضاي اين نهاد را منادي نگاه آسماني و وحياني به علم و پژوهش خواند كه از هيچ تلاشي براي دستيابي به علم نافع، بهره مند كردن آحاد مردم از نتايج تحقيقات و نشر علم دريغ نكرده‌اند.

دكتر محمدحسين يادگاري با اشاره به فعاليت‌هاي گشترده علمي و تحقيقاتي جهاد دانشگاهي اظهار كرد: اين نهاد همواره براي دستيابي به علم نافع تلاش كرده است و يكي از ثمرات اين تلاش‌ها، پژوهشگاه رويان به عنوان مركزي بالنده در حوزه سلول درماني و پزشكي توليد مثل است.
٠٩:٤٢ ١٨/٠٦/١٣٩١

دكتر لاريجاني:اخلاص عامل نشاط جهاد دانشگاهي است/دانش هسته‌اي بايد در آباداني كشور متبلور شود
رييس مجلس شوراي اسلامي گفت: جهاد دانشگاهي تلالوي عظيمي در حوزه‌هاي مختلف در جمهوري اسلامي داشته است.
٢١:٠٠ ١٦/٠٥/١٣٩١

دومين گردهمايي مديران روابط عمومي جهاددانشگاهي برگزار شد//

دكتر يادگاري :
روابط عمومي ها با استفاده از ابزارهاي مختلف ونوين ارتباطي براي معرفي اين نهاد انقلابي تلاش كنند

دومين گردهمايي مديران روابط عمومي جهاددانشگاهي سراسر كشور 21و22 تيرماه در محل مجتمع تحقيقاتي اين نهاد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي در اين مراسم دكتر محمدحسين يادگاري رييس جهاددانشگاهي طي سخناني گفت : روابط عمومي هاي جهاددانشگاهي بايد بااستفاده از ابزارهاي مختلف ونوين ارتباطي براي معرفي فعاليت ها ورسالت هاي اين نهاد انقلابي تلاش كنند.

دكتر يادگاري با اشاره به سابقه حضور جهاددانشگاهي دردانشگاه ها گفت : قشر دانشجو ودانشگاهي براي ما بسيار مهم است وبايد با اطلاع رساني دقيق وتشريح برنامه هاي علمي وفرهنگي اين مجموعه بتوانيم احساس غرور ملي وانگيزه را در آنها تقويت كنيم و اين از وظايف روابط عمومي هاست .

وي در ادامه افزود : شناسايي ضعف ها قدرت ها آسيب ها وتحليل موقعيت واحد ها بايد از طريق روابط عمومي ها صورت پذيرد.

دكتر يادگاري تاكيد كرد: روابط عمومي ها مي توانند به عنوان بازو هاي مديريتي ايفاء نقش نمايند.
١٥:١٨ ٢٤/٠٤/١٣٩١

بازديد معاون بودجه معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري از مجتمع تحقيقاتي جهاد دانشگاهي //
دكتر ممبيني: اقتدار كنوني كشور مرهون پيشرفت علمي و فناوري ايران است


دكتر ممبيني معاون بودجه معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري چهاردهم تير ماه از مجتمع تحقيقاتي جهاد دانشگاهي بازديد كرد.
١٧:٣٧ ١٤/٠٤/١٣٩١

دفتر خبرگزاري"ايسنا"منطقه خليج فارس در ابوموسي افتتاح شد/
معاون فرهنگي جهاد دانشگاهي: هر اندازه شهرستان ابوموسي توسعه يابد، باعث افتخار و سربلندي كشور است

با حضور معاون فرهنگي جهاد دانشگاهي، مدیرکل آموزش و پژوهش استانداري هرمزگان، سرپرست خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، فرماندار شهرستان ابوموسي و سرپرست جهاد دانشگاهي واحد استان هرمزگان دفتر خبرگزاري ايسناي منطقه خليج فارس به عنوان نخستين رسانه مستقر در جزيره ابوموسي امروز 11 تير ماه آغاز به كار كرد.
به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي،معاون فرهنگي جهاد دانشگاهي در مراسم افتاحيه دفتر ايسنا در جزيره ابوموسي، خبرگزاري ايسنا را يكي از 10 مركز فعال تحت پوشش اين معاونت دانست و عنوان كرد: اميدواريم اين رسانه بتواند در شهرستان ابوموسي نقش پررنگي را ايفا و در انعكاس قابليت هاي اين شهرستان بيش از پيش فعاليت نمايد...
١٨:٢٨ ١١/٠٤/١٣٩١
عناوين اصلي
معرفي جهاد دانشگاهي
تشکيلات جهاد دانشگاهي
اخبار جهاد دانشگاهي
انتشارات
اعضاء
نام کاربر
رمز عبور
نظر خواهي
کدامیک از فعالیت های جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه همه جانبه کشور موثرتر می باشند؟تمامي حقوق متعلق به جهاد دانشگاهي مي باشد